cz en
 
logoagu
stažený soubor stažený soubor (1) stažený soubor (2)

Dieselagregáty a elektrocentrály FOGO

FOGO je přední evropský výrobce dieselagregátů, dieselgenerátorů, motorgenerátorů, dieselcentrál a elektrocentrál. Jsou vyráběny v továrně FOGO vybavené robotickou linkou, která zajišťuje kvalitní a rychlou výrobu. Za rok 2012 bylo vyrobeno přes 10 000 přenosných elektrocentrál a přes 200 stacionárních záložních zdrojů (motorgenerátorů, dieselagenerátorů). Každá elektrocentrála a dieselcentrála FOGO je před opuštěním továrny odzkoušena. Jedině tak můžeme zajistit vysokou kvalitu vyráběných produktů.

Videoprezentace dieselagregátů a elektrocentrál předního evropského výrobce FOGO

Nákup dieselagregátů FOGO

Obchodní oddělení: 

tel: +420 777 862 532

e-mail: obchod.praha@agutechnics.cz

Fogo představuje novou řadu dieselagregátů (nové motorgenerátory, dieselgenerátory, dieselcentrály a elektrocentrály).

Nový projekt je reakcí našeho týmu techniků jedná se o  reakci na poptávku zákazníků. Stroje FOGO ze série E nabídnou svému potencionálnímu zákazníkovi mnoho různých výhod: Kapotáž je stabilní a šetrná k životnímu prostředí, je odolná proti úniku pohoných hmot a motorových kapalin.

Konstrukce je skvěle navržena. Díky odstranění problémů s montáží externí ekologické vany, která je do motorgenerátoru integrovaná, je instalace zařízení mnohem snažší. Dalším vylepšením je přístup do palivové nádrže bez toho aniž by zákazník musel demontovat kapotu. Víčko k palivové nádrži je vně kapoty.

Tato funkce má mnoho kladů:

Jednoduché doplňování paliva během provozu , zjednodušená možnožnost čištění kapoty , chráněný ale bezproblémový přístup k plnění paliva. K řídící jednotce motoru se lze dostat samostatnými dvířky, takže nemusíme otevírat celou kapotu.
Kapotáž je pokryta antikorozním povlakem AlZn .
Barva kapoty je neutrální. Fogo může poskytnout jakoukoliv barvu dle RAL specifikací .

Brzy budou k dispozici také jednotky z E – série dieselagregátů / motorgenerátorů / elektrocentrál :

 • Mitsubishi 10 až 30 kVA ,
 • Iveco 130 – 200 kVA ,
 • Volvo 80-150 kVA

 

stažený soubor (3) Pozor: podvodníci stále prodávají falešné motorgenerátory pod značkou FOGO!Oproti původním se tyto výrobky liší v designu, komponenty neznámého původu, ale především bezpečnosti použití a kvality.
Padělky pocházejí většinou z Číny, a jejich podobnost s originálem se liší:
 • Použitím červené grafitové barvy je dieselagregát a dieselová elektrocentrála k rozpoznání,
 • Umístěním nálepky s logem „Fogo“ na dieselagregát
 • Názevem konkrétního modelu označeným jako „FH7001“.

Tento typ agregátu nemá nic společného s původními produkty Fogo.

 

Schrack_Technik_RGB-72 stažený soubor (4) stažený soubor (5)
 • Firma Schrack vznikla na začátku devadesátých let z firmy Schrack AG, která v minulém století psala historii průmyslu.
 • Již v roce 1914 přišel Dr. Eduard Schrack se svým vynálezem systému pro zeměměřičské účely. V roce 1918 vyvinul první rakouskou průmyslově vyráběnou elektronku. Před 50 lety vznikl pravděpodobně první jistič v modulové zástavbě na světě. O něco později pak první proudový chránič v Evropě.
 • Firma Schrack AG byla založena v roce 1920 a byla aktivní v oblasti vývoje, výroby a odbytu telefonních systémů, rádio zařízení, bezpečnostních spínačů a hlásičů požárů. Ve své dlouholeté historii se společnosti vyvinula v technologickou firmu, která díky svým systémovým řešením vytvořila silnou značku.
 • Na začátku devadesátých let se začalo s masivním rozšířením sortimentu a byly započaty první kroky k expanzi do východní Evropy. Koncem roku 2002 byla firmou Schrack převzata a kompletně integrována skupina „Highspeed Cabling“.
 • Nepřetržitý vývoj našich přístrojů přináší špičkové výrobky, bez kterých by byla moderní instalace nebo rozvod elektrické energie nemyslitelná.
 • Skupina Schrack Technik je špičkovým odborníkem v oblasti klíčových technologií. Specializuje se na produkty a řešení v oblasti energetických a datových sítí a rozvodů. Koncern, jehož sídlo je v Rakousku, má silnou síť dceřiných společností na trzích ve střední Evropě.
 • Kromě Rakouska má koncern Schrack Technik dceřiné společnosti v dalších jedenácti zemích.  Oblast střední Evropy je ovšem  strategickým místem pro aktivity společnosti. V dalších 40-ti zemích je firma Schrack Technik zastoupena partnerskými firmami.

elektrocentrály, dieselové elektrocentrály, servis elektrocentrál, prodej elektrocentrál, elektrocentrály Praha, elektrocentrály Brno, elektrocentrály Ostrava, naftové elektrocentrály, benzínové elektrocentrály, plynové elektrocentrály, levné elektrocentrály, levné dieselagregáty, elektrocentrály za výhodnou cenu, zemědělská technika, zemědělské stroje

 

dodavatele

prodej motorgenerátorů,  prodej dieselagregátů,  servis dieselagregátů, servis motorgenerátorů, dieselové elektrocentrály,  poptávka dieselagregátů, dieselagregáty Plzeň, dieselagregáty Hradec Králové